زمان توزیع سبد کالای جدید

جزئیات مرحله اول سبد کالای جدید: مبلغ ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان + نحوه استعلام

( آخرین به روزرسانی : 19/08/13 )

جزئیات مرحله اول توزیع سبد کالای جدید:

مطابق تصویب نامه هیأت محترم وزیران به شماره۱۰۲۵۶۸/ت ۵۵۸۵۵ ه مورخ ۹۷/۰۸/۰۵ اولین مرحله اجرای «طرح حمایت غذایی از اقشار کم‌ درآمد جامعه»، توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اجرا می‌شود. زمان توزیع سبد کالای جدید از تاریخ دوشنبه ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۷ عملیاتی شده است. بر اساس آخرین اخبار سبد کالا، جزئیات مرحله اول این طرح به شرح زیر اعلام می‌شود:

۱- مرحله اول این طرح شامل مددجویان و مشمولین کمیته امداد امام خمینی (ره)  و سازمان بهزیستی کشور است؛ دراین طرح  به ازای هر خانوار و بر حسب تعداد افراد خانوار از ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان، کارت یارانه سرپرست خانوار شارژ خواهد شد. این خانوارها می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد طرح، اقدام به خرید اقلام متنوع مواد غذایی مورد نیاز خود نمایند. زمان توزیع سبد کالا ۹۷ شروع شده است.

۲- کالاهای هدف این طرح شامل مواد غذایی نظیر گوشت، مرغ، برنج، حبوبات، روغن و سایر مواد خوراکی موردنیاز خانوارها ست  که سرپرستان خانوار با مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد طرح، می‌توانند اقدام به خرید این کالاها نمایند.

۳- بر این اساس فهرست فروشگاه های طرف قرارداد طرح عبارتند از : فروشگاه رفاه، فروشگاه اتکا، فروشگاه افق کوروش، فروشگاه هفت، فروشگاه امکان، فروشگاه اسکاد، فروشگاه فرهنگیان، فروشگاه جانبو، تعاونی مصرف محلی، تعاونی روستایی کشور.

حتما بخوانید:  زمان توزیع سبد کالای جدید/ چه کسانی مشمول هستند؟

در مرحله اول توزیع سبد کالای جدید از طریق فروشگاههای زنجیره ای در سراسر کشور اقدام شده است تا ضمن دسترسی مناسب شهروندان به این شبکه فروشگاهی، کیفیت کالای ارائه شده به مشمولین نیز تضمین شده باشد.

لازم بذکر است جزییات مربوط به مراحل دیگر طرح و آخرین اخبار سبد کالا در اطلاعیه های بعدی متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

نحوه استعلام سبد کالا ۹۷

شماره پیامک برای اطلاع از مشمول بودن بسته حمایتی دولت

سرپرستان خانوار برای استعلام سبد کالا ۹۷ و اطلاع از اینکه مشمول دریافت این بسته حمایتی هستند یا نه می‌توانند کد ملی خود را به شماره پیامک ۵۰۰۴۹۹ ارسال کنند و پس از چند ساعت پاسخ آن را دریافت کنند.

همچنین برای اطلاع از آخرین اخبار درباره بسته حمایتی دولت می‌توانید به سایت یارانه‌کالا سر بزنید.

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 نظرات
0 پاسخهای موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ واکنش
پرطرفدارترین نظرات
1 نظر نویسندگان
نور مراد توانا نظرات اخیر
  مشترک  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اعلان
نور مراد توانا
کاربر
نور مراد توانا

سلام از موقع که کارت بانکی عوض کردم سبد کالا غذایی حذف شده چرا