کدام بانک برای وام ازدواج بهتر است؟

بانکهای دارای بودجه وام ازدواج

بانک های دارای بودجه وام ازدواج

بانک مرکزی جهت سهولت در پرداخت تسهیلات مربوط به ازدواج تدابیر زیادی اندیشیده و درصدد فراهم کردن شرایط پرداخت وام ازدواج به متقاضیان برآمده است.

در حال حاضر بانک های ملت، رفاه کارگران، مسکن، سپه، کشاورزی، ملی ایران، تجارت، صادرات ایران، پارسیان، سامان، قرض الحسنه مهر ایران، انصار، دی، قرض الحسنه رسالت، توسعه تعاون، ایران زمین، حکمت ایرانیان، پاسارگاد، آینده، اقتصاد نوین، قوامین، شهر، گردشگری، سینا، پست بانک ایران، صندوق کارآفرینی امید، موسسه اعتباری عسکریه، موسسه اعتباری کوثر و موسسه اعتباری نور، بانکهای پذیرفته شده در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و به عبارتی جزو بانک های دارای بودجه وام ازدواج محسوب می‌شوند.

همه چیز درباره وام ازدواج از جمله شرایط، مدارک و نحوه ثبت نام را اینجا بخوانید

البته در طرح ضربتی وام ازدواج ،علاوه بر ادامه معمول روند پرداخت این تسهیلات از سوی تمام بانک‌های ذکر شده به عنوان بانک های دارای بودجه وام ازدواج، ۱۱ مورد از آنها به طور ویژه و با سهمیه‌های تعیین شده به پرداخت وام می‌پردازند. بانک ملی، سپه، کشاورزی، مسکن، توسعه تعاون، تجارت، ملت، صادرات، رفاه، قرض‌الحسنه مهر ایران و صندوق قرض‌الحسنه پارسیان این بانک‌ها هستند. در طرح ضربت اولویت با مناطق کم برخوردار و محروم بوده و بعد از آن سایر مناطق کشور را شامل می‌شوند.

منبع: ایسنا

 

کدام بانک ها زودتر وام ازدواج میدهند ۹۷

 سوال کدام بانک ها زودتر وام ازدواج میدهند ۹۷ پر تکرارترین سوالی است که در بستر آنلاین وجود دارد. در پاسخ به سوال «کدام بانک ها زودتر وام ازدواج میدهند ۹۷»، میتوان به بانک هایی که شامل طرح ضربتی می شوند، اشاره کرد. بانک ملی، سپه، کشاورزی، مسکن، توسعه تعاون، تجارت، ملت، صادرات، رفاه، قرض‌الحسنه مهر ایران و صندوق قرض‌الحسنه پارسیان این بانک‌ها هستند. بنابراین این بانک ها زودتر وام ازدواج می دهند ۹۷ !

 

کدام بانک زودتر وام ازدواج میدهد 97

 

در حال حاضر کدام بانک وام ازدواج می‌دهد؟

کلیه بانک های ذکر شده به ویژه بانک های ضربتی جزو بانک هایی هستند که در حال حاضر وام ازدواج میدهند. در این بین بانک مسکن هم جزو بانک هایی که در حال حاضر وام ازدواج میدهد و هم در گروه بانکهایی که در مدت کوتاه به واجدین شرایط وام اعطا می کند، هستند. ضمن اینکه بانک رفاه و سپه اعلام کرده اند که  شرایط پرداخت وام های ازدواج یک روزه برای زوج های جوان فراهم کرده شده است.

وام ازدواج

 

منبع: بانکی

 

کدام بانک برای وام ازدواج بهتر است؟

اراdه بدترین و بهترین بانک برای وام ازدواج یک شاخص دقیق ندارد با این وجود، بر اساس گزارشات متقاضیان که در سال های اخیر اقدام به دریافت وام ازدواج نموه اند، گزارش مرکز پژوهش های مجلس و گزارش بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در این زمینه بوده

 بانک مسکن در زمره بانک های منتخب مردم و خوش سابقه جهت دریافت وام ازدواج قلمداد می شود. بانک ملی، تجارت، رفاه، بانک مهر اقتصاد ایران ،کشاورزی و سپه نیز مابقی بانک های مناسب در جهت پاسخ به سوال کدام بانک برای وام ازدواج بهتر است، می باشند. البته تمامی زمانبندی ها و اخبار موجود در پیشرفت پرونده افراد، در سامانه وام ازدواج و در پرتال هر نفر ارائه می شود و متقاضی بایستی به طور مکرر به این سامانه سر بزند تا از زمان های دقیق حضورش در بانک مطلع شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
اعلان