وام ازدواج ۲۰ و ۴۰ میلیونی چه شرایطی دارد؟

وام ازدواج ۲۰ میلیونی

وام ازدواج فرزندان جانباز در سال ۹۷

وام ازدواج فرزندان جانباز در سال ۹۷ با مصوبه شورای پول و اعتبار دو برابر افراد عادی در نظر گرفته شده است.

منبع: ایسنا

توجه داشته باشید نحوه و شرایط دریافت وام ازدواج فرزندان جانباز در سال ۹۷ جز درمیزان مبلغ تفاوتی با وام ازدواج افراد عادی ندارد. افراد ايثارگر مشمول، صرفا شامل خود جانبازان، آزادگان و فرزندان آنان و فرزندان شاهد می‌‌باشند. 

شرایط و نحوه ثبت نام وام ازدواج را اینجا بخوانید

در راستای اجرای ماده ۵۰ قانون خدمات رسانی به ایثارگران، و اعطای وام ازدواج به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران براساس بندهای (ز)، (ح) و (ط) ماده ۱ دستور العمل قانون خدمات رسانی به ایثارگران، درصورتی که استعلام وضعیت مشمولین مذکور در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج جهت بهره مندی آنان از تسهیلات موصوف از طریق وب سرویس میان این بانک و بنیاد شهید (برای ازدواج دوم و در صورتیکه متقاضی در ازدواج قبلی از تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج بهره مند نگردیده باشد) مثبت درج گردد، مورد اقدام قرار می گیرد:
   ز ) خانواده شاهد: خانواده‌های معظمی که در راه اعتلای اهداف عالیه انقلاب اسلامی و مبارزه با دشمنان انقلاب یکی از اعضای خانواده‌شان (پدر، مادر، همسر، فرزند) شهید یا مفقودالاثر یا اسیر شده باشد.
 
   ح ) خانواده ایثارگران: خانواده‌های جانبازان و آزادگان که شامل همسر، فرزند و والدین آنها می‌شود.
 
   ط ) در صورت فوت جانبازان و آزادگان مشمول این قانون، خدمات و امتیازات مربوط، به خانواده تحت تکفل آنان تعلق می‌گیرد.

منبع:سامانه تسهیلات ازدواج

 

مبلغ وام ازدواج ۲۰ میلیونی

مبلغ وام ازدواج ۲۰ میلیونی در واقع پیشنهادی جهت جایگزینی این مبلغ با وام ازدواج ۱۵ میلیونی ست. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با وام ازدواج ۱۵ میلیونی به صفحه کارپرداز مراجعه نمایید.

مبلغ وام ازدواج ۲۰ میلیونی در حال حاضر اجرایی نشده است لاکن در آینده نزدیک این مبلغ به عنوان وام ازدواج پرداخت خواهد شد.

برای اینکه جزییات بیشتر را درباره این موضوع بخوانید این مطلب را ببینید.

اخبار جدید: وام ازدواج ۳۰ میلیونی شد

شرایط وام ازدواج ۴۰ میلیونی

بانک قرض الحسنه مهرایران با هدف تسهیل ازدواج جوانان اقدام به ایجاد طرح‌هایي به نام طرح يکم و دوم پيوند کرده که درشرایط وام ازدواج ۴۰ میلیونی در طرح یکم بانک مهر ایران بدین ترتیب است که، متقاضي با ايجاد حساب و واريز وجه طبق جدول پرداخت طرح مي‌تواند از تسهيلات تا سقف ۴۰ ميليون توماني با كارمزد چهار درصد بهره‌مند شود؛ به اين صورت كه در پرداخت تسهيلات بر اساس ميانگين موجودي حساب، متقاضي طي سه سال هر سال با ميانگين ۱۰ ميليون و ۶۰۰ هزار تومان مي‌تواند در پايان سال سوم تسهيلات ۴۰ ميليون توماني از اين بانك دريافت كند. شرایط وام ازدواج ۴۰ ملیونی در طرح واريز ماهيانه بدین صورت است که متقاضي مي‌تواند در سال اول با واريز ماهيانه ۴۵۰هزار تومان، در سال دوم با واریز ماهیانه ۶۵۰ هزار تومان، و سال سوم با واريز ماهيانه مبلغ ۹۵۰ هزار تومان در پایان سه سال از مزایای طرح پیوند استفاده کنند.

مدت زمانی که برای تکمیل موجودی این طرح در نظر گرفته شده یک تا سه سال ست و مهلت بازپرداخت آن ۳۶ ماه می باشد.

برای اطلاعات بیشتر اینجا را ببینید.

 

درخواست وام ازدواج

 همانطور که قبلا توضیح داده شد باید برای ثبت نام وام ازدواج ابتدا وارد سامانه وام ازدواج http://ve.cbi.ir/TasKindSel.aspx شده با  پر کردن فرم درخواست وام ازدواج ثبت‌نام کنید.

بعد از ۳ الی ۴ روز برای پیگیری وام ازدواج خود و هم چنین مشخص شدن شعبه مربوط برای دریافت وام ازدواج به سایت مراجعه کرده و در صورت تعیین شدن شعبه عامل اعطای وام با دارا بودن مدارک لازم می توانید در بازه زمانی مشخص شده به شعبه رفته و وام خود را دریافت کنید.

وام ازدواج

اینجا بخوانید:وام ازدواج ۳۰ میلیونی به چه کسانی تعلق می گیرد

مدارک لازم برای وام ازدواج

  • اصل و کپی سند ازدواج
  • اصل و کپی کلیه صفحات شناسنامه‌های زوجین
  • اصل و کپی شناسنامه‌های ضامنین
  • اصل و کپی کارت ملی زوجین
  • کد پستی ده رقمی و آدرس کامل محل سکونت زوجین
  • کد رهگیری ده رقمی دریافتی از سایت پس از مرحله ثبت نام
  • شرایط ضامنین (مطابق با قوانین بانک مربوطه)

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
اعلان