دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی

فیش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 97

بسیاری از کارمندان و کارگران بعد از سال ها کار و خدمت، درنهایت بازنشسته شده ودر گروه مستمری بگیران قرار می‌گیرند. قشر محترم بازنشسته همیشه دغدغه دریافت حقوق بازنشستگی خود را داشته‌اند. از سالها پیش این عزیزان میبایست برای دریافت فیش حقوقی خود به صورت حصوری به مراکز مربوطه مراجعه می کردند. که قطعا برایشان راحت نبود.

 

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان

یکی از مشکلاتی که اغلب بازنشستگان طی سال‌های اخیر با آن روبه روبرو بودند مبلغی بود که به‌عنوان کسورات در فیش حقوقی آن‌ها ثبت می‌شد. این عدد در فیش‌ها می‌آمد و نشان نمی‌داد که ریز این کسورات چیست. درنتیجه متقاضیان دریافت فیش حقوقی فرهنگیان مجبور بودند، به سازمان‌ها و ادارات مربوط خود مراجعه کنند تا پس از بارها رفت‌وآمد و طی کردن مراحل اداری متوجه شوند رقم کسوراتی که در فیش حقوقی‌شان آمده بابت چیست.

از همین رو برای سهولت دریافت فیش حقوقی فرهنگیان سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین‌اجتماعی از طریق اینترنت فراهم شد.

فیش حقوقی

 

دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی به صورت اینترنتی

فیش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال ۹۷ جزو مواردی است که مستمری بگیران و افراد بازنشسته مکررا به آن نیاز پیدا می‌کنند. این فیش دربرگیرنده مواردی همچون حق اولاد کمک هزیه فوق العاده شغلی و ماموریت اضافه کاری کسورات و مالیات و سایر موارد مالی می باشد که از طرف دولت اعلام می شود.

کارمندان تامین اجتماعی و مستمری بگیران در موارد مختلفی از جمله دریافت وام، ضمانت و … به فیش حقوقی‌شان نیاز پیدا می‌کنند. این در حالی است که  ممکن است مراجعه حضوری جهت دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین برای بازنشستگان دشوار باشد.

مطالب مرتبط: ۴ روش مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی

به همین دلیل مدتی است سامانه دریافت فیش و احکام بازنشستگان تامین اجتماعی به صورت آنلاین و اینترنتی راه‌اندازی شده است. برای دریافت فیش حقوقی و احکام مستمری بگیران به این آدرس سر بزنید.

بیشتر بخوانید: آدرس و تلفن کارگزاری های بیمه تامین اجتماعی استان تهران

 گزینه ورود به سامانه فیش حقوقی مستمری بگیران را انتخاب کنید.

بعد از ورود به سامانه فیش حقوقی اطلاعات مورد نیاز را وارد کرده و  بر روی  گزینه مشاهده فیش کلیک کنید.

در صفحه باز شده روی علامت pdf کلیک کرده و فیش خود را دانلود کنید.  سپس فیش  را چاپ کنید.

fishmostameri.tamin.ir

همچنین امکان استعلام آخرین فیش  فیش حقوقی تامین اجتماعی از طریق کد دستوری *۱۴۲# فراهم شده است.

البته نرم افزارهایی هم برای دریافت فیش و احکام بازنشستگان تامین اجتماعی وجود دارند. نرم افزار تامین اجتماعی من خدمتی همچون سامانه دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی را انجام می دهد. متقاضیان می‌توانند برای دریافت این اپلیکیشن به سایت سازمان تامین اجتماعی مراجعه کرده و یا از طریق شماره گیری کد دستوری #۱۴۲۰*۱۴۲* این اپلیکیشن را دریافت کنند.

 

فیش حقوقی بازنشستگان اموزش و پرورش

یکی از مشکلاتی که اغلب بازنشستگان با آن روبه روبرو بودند مبلغی بود که به‌عنوان کسورات در فیش حقوقی آن‌ها ثبت می‌شد. این عدد در فیش‌ها می‌آمد و نشان نمی‌داد که ریز این کسورات چیست. درنتیجه افراد برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان آموزش‌وپرورش مجبور بودند، به سازمان‌ها و ادارات مربوط خود مراجعه کنند تا پس از بارها رفت‌وآمد و طی کردن مراحل اداری متوجه شوند رقم کسوراتی که در فیش حقوقی‌شان آمده بابت چیست.

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 نظرات
1 پاسخهای موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ واکنش
پرطرفدارترین نظرات
2 نظر نویسندگان
مونا صادقیشاهین سینایی نظرات اخیر
  مشترک  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اعلان
شاهین سینایی
کاربر
شاهین سینایی

سلام وقت بخیر لطفا سایت جدید فیش پرداخت حقوق را معرفی کنید

مونا صادقی
نویسنده

سلام
شما می توانید برای دریافت فیش حقوقی به این آدرس زیر مراجعه کنید
http://www1.retirement.ir/fish/default.aspx