وام ازدواج ۳۰ میلیونی شد

وام ازدواج 30 میلیونی شد

درحالی‌ که اخیرا کمیسیون فرهنگی مجلس از پیشنهاد نمایندگان جهت افزایش مبلغ وام ازدواج به ۲۰ میلیون تومان صحبت کرده بود، عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ از مصوبه این کمیسیون در ارتباط با تخصیص وام ازدواج ۳۰ میلیونی به هر یک از زوجین خبر داد.

بیشتر بخوانید: مدارک  و شرایط دریافت وام ازدواج

احمد امیرآبادی نماینده مردم قم و عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد طبق مصوبه روز دوشنبه کمیسیون تلفیق مبلغ وام ازدواج جوانان در سال آینده ۳۰ میلیون تومان خواهد بود، یعنی مجموعا ۶۰ میلیون تومان به زوجین تعلق می‌گیرد.

اینجا بخوانید: هدیه ازدواج تامین اجتماعی (راهنمای دریافت)

همچنین این نماینده در مورد نحوه بازپرداخت وام ازدواج گفت: بازپرداخت وام  ازدواج ۳۰ میلیونی به صورت اقساط ۶۰ ماهه (۵ ساله) نظر گرفته‌شده است.

 

وام ازدواج ۳۰ میلیونی به چه کسانی تعلق می گیرد:

زوج‌هایی که تا پایان سال جاری درخواست وام ازدواج خود را تکمیل کرده‌ و در انتظار این وام هستند مشمول وام ازدواج ۱۵ میلیونی می‌شوند.

 همچنین کسانی کسانی که وام ازدواج نگرفته اند و تشکیل پرونده خود را به سال آینده موکول کرده‌اند، ممکن است این وام را به دلیل تاخیر در تامین بودجه با فاصله چندماهه و در ابتدای سال ۹۸ دریافت کنند. این گروه از افراد مشمول دریافت وام  ازدواج ۳۰ میلیونی می‌شوند.

نحوه ثبت نام وام ازدواج

متقاضیان ابتدا باید از طریق http://ve.cbi.ir/TasKindSel.aspx   ثبت‌نام کنند . به این صورت که باید در طی ۳ الی ۴ روز برای آگاهی از وضعیت ثبت نام خود و هم چنین مشخص شدن شعبه مربوط برای دریافت وام ازدواج به سایت مراجعه کرده و در صورت تعیین شدن شعبه عامل اعطای وام با دارا بودن مدارک لازم می توانند در بازه زمانی مشخص شده به شعبه رفته و وام خود را دریافت نمایند.

اینجا بخوانید: وام ازدواج ۴۰ میلیونی

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
اعلان