بسته های حمایتی

توضیحاتی در خصوص پرداخت مراحل دوم و سوم بسته‌های حمایتی دولت

( آخرین به روزرسانی : ۹۸/۰۵/۲۲ )

مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وعده دولت مبنی بر پرداخت مراحل دوم و سوم بسته‌های حمایتی توضیحاتی ارائه کرد.

احد رستمی درباره زمان پرداخت مراحل دوم و سوم توزیع بسته‌های حمایتی به خانواده‌ها طبق اعلام و وعده دولت اظهار کرد: در این زمینه هنوز برنامه‌ای از سوی دولت به وزارت رفاه اعلام‌نشده است.

با توجه به اینکه تاکنون اعتبارات برای توزیع بسته‌های حمایتی در مراحل دوم و سوم در نظر گرفته نشده، به همین دلیل، توزیع مراحل بعدی از بسته‌های حمایتی تا پایان سال جاری بعید به نظر می‌رسد.

احد رستمی در ادامه گفت:  اقشار ضعیف جامعه اعم از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی کشور، بازنشستگان صندوق‌های بازنشستگی و تامین اجتماعی و همچنین بیمه‌شدگانی که دریافتی آن‌ها کمتر از ۳ میلیون داشتند، از گروه‌های بودند که در مرحله اول بسته حمایتی خود را دریافت کردند.

رستمی یادآور شد: تعدادی از خانوارها هم نسبت به بسته‌ حمایتی دریافتی خود معترض بودند که به اعتراض آن‌ها پیگیری شد و یک‌میلیون نفر از جمع ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر طی روزهای آتی رقم ریالی بسته حمایتی خود را دریافت خواهند کرد.

 

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 نظرات
0 پاسخهای موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ واکنش
پرطرفدارترین نظرات
1 نظر نویسندگان
مرضیه اسلامی زاده نظرات اخیر
  مشترک  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اعلان
مرضیه اسلامی زاده
کاربر
مرضیه اسلامی زاده

سلام ماهنوزهیچ سبدکالایی دریافت نکردیم چندبارکهاعلام کردن حتی درسال گذشته به ماهیچی تعلق نگرفته