وام فوری

وام فوری بدون ضامن دریافت کنید!

( آخرین به روزرسانی : 19/08/13 )

سپرده تسهیلات یک‌روزه و بدون ضامن طرح کوشان بانک اقتصاد نوین

در طرح وام فوری بدون ضامن بانک اقتصاد نوین مشتری علاوه بر سرمایه‌گذاری و دریافت سود سپرده می‌تواند، تسهیلات با نرخ سود حداقلی ۴ درصدی دریافت کند. تسهیلات طرح کهشان برای مواردی چون خرید محل کار، خرید اتومبیل، تامین سرمایه در گردش، بهسازی و تجهیز ملک مسکونی یا تجاری واداری، خرید کالا، ابزار کار و لوازم‌یدکی و خرید کالاهای مصرفی تا سقف ۸۰ درصد مبلغ سپرده قابل پرداخت است.

 

سود سپرده و تسهیلات طرح کوشان اقتصاد نوین

در طرح وام فوری بدون ضامن بانک اقتصاد نوین، نرخ سود تسهیلات با توجه به نسبت نرخ سود سپرده دریافتی و دوره زمانی بازپرداخت تسهیلات بین ۴ تا ۱۸ درصد متغیر است. در این طرح سپرده‌گذاری با سه نرخ ۷، ۱۰ و ۱۵ درصد صورت گرفته و نرخ سود تسهیلات نیز در هرکدام این سپرده‌ها متفاوت است.

 

دریافت تسهیلات کوشان با سپرده ۷ درصدی

در این طرح شما با افتتاح حساب طرح کوشان بانک اقتصاد نوین ضمن دریافت سود سالیانه ۷ درصدی، می‌توانید تا ۸۰ درصد مبلغ سپرده و تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنید. در این طرح به انتخاب شما تسهیلات به میزان ۷۰، ۷۵ و ۸۰ درصد مبلغ سپرده‌گذاری شده با نرخ کارمزد ۴ درصد پرداخت می‌شود. اقساط تسهیلات این طرح ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماهه و به انتخاب متقاضی خواهد بود.

 

سود سپردهمیزان تسهیلاتسود تسهیلاتاقساط
۷ درصد۷۰ درصد سپرده۴ درصد۱۲ ماهه
۷ درصد۷۵ درصد سپرده۴ درصد۲۴ ماهه
۷ درصد۸۰ درصد سپرده۴ درصد۳۶ ماهه

دریافت تسهیلات کوشان با سپرده ۱۰ درصدی

در این طرح سود سالیانه ۱۰ درصدی به سپرده شما تعلق می‌گیرد و می‌توانید تا ۸۰ درصد مبلغ سپرده و تا سقف یک میلیارد تومان تسهیلات دریافت کنید. سود تسهیلات وام فوری بدون ضامن بانک اقتصاد نوین با توجه به میزان تسهیلات دریافتی و مدت‌زمان بازپرداخت اقساط (حداکثر ۳۶ ماهه) بین ۵ تا ۹٫۲ درصد به انتخاب خود مشتری متغیر است.

حتما بخوانید:  کدام بانک وام فوری میدهد

دریافت تسهیلات کوشان با سپرده ۱۵ درصدی

سود سپرده شما در این طرح ۱۵ درصد سالیانه پرداخت خواهد شد و می‌توانید تا ۷۰ درصد میزان سپرده خود و تا سقف یک میلیارد تومان تسهیلات دریافت کنید. نرخ سود تسهیلات این طرح ۱۸ درصد و تعداد بازپرداخت تسهیلات ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماهه به انتخاب متقاضی خواهد بود.

 

 تسهیلات بدون ضامن طرح کوشان

برای دریافت تسهیلات و  وام فوری بدون ضامن طرح کوشان بانک اقتصاد نوین نیازی به ارائه ضامن شخص، سند ملک، چک و سفته و… ندارید و درواقع سپرده شما نزد بانک که همراه با پرداخت سود خواهد بود کفایت می‌کند.

طرح کوشان بانک اقتصاد نوین باهدف افزایش قدرت خرید و حفظ سرمایه و پس‌انداز مشتریان و کمک به رونق و شکوفایی چرخه اقتصادی کشور ایجادشده است.

به نظر می‌رسد طرح تسهیلاتی کوشان فرصت خوبی را برای سپرده‌گذاران حقیقی و حقوقی این بانک فراهم کرده تا بتوانند ضمن دریافت سود تا ۸۰ درصد مبلغ سپرده خود، بدون نیاز به ضامن و در کمترین زمان ممکن تسهیلات ارزان‌قیمت دریافت کنند. نرخ سود یا کارمزد تسهیلات در این طرح متغیر بوده و به نسبت نرخ سود سپرده دریافتی توسط مشتری بابت سپرده تودیع‌شده و دوره زمانی بازپرداخت تسهیلات بین ۴ تا ۱۸ درصد تعیین‌شده است.

حتما بخوانید:  راهنمای کامل پرداخت وام ازدواج ۳۰ میلیونی سال ۹۸

7
دیدگاه بگذارید

avatar
4 نظرات
3 پاسخهای موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ واکنش
پرطرفدارترین نظرات
6 نظر نویسندگان
vadaمرتضیصبامونا صادقیاسماعیل سلطانی نظرات اخیر
  مشترک  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اعلان
مرتضی
کاربر
مرتضی

خسته نباشید ۸۰درصد پولی که بهتون میدیم رو با سود به خودمون وام میدیدچی فرض کردید ما رو

صبا
کاربر
صبا

سلام وقت بخیر، ببخشید جهت دریافت وام چقدر سپرده نیازه و حداقل شرایط لازم برای دریافت وام چی هست؟

vada
مدیر

سلام شرایط دریافت وام توضیح داده شده برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از بانک سوال کنید

اسماعیل سلطانی
کاربر
اسماعیل سلطانی

سلام وقت بخیر اگر پول نداشته باشیم چگونه میتوان وام گرفت اونم یک روزه

حمید
کاربر
حمید

سلام من یه وام فوری می خواهم لصفا راهنمایی کنید