واریز سود سهام عدالت مشمولان دو بانک رفاه و ملت

واریز سود سهام عدالت مشمولان دو بانک رفاه و ملت

( آخرین به روزرسانی : ۹۸/۰۴/۱۹ )

مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی:‌ سود سهام مشمولان سهام عدالت در دو بانک ملت و رفاه کارگران از امروز واریز می‌شود.

سیدجعفر سبحانی با بیان اینکه ۴۱و نیم  میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت تاکنون سود عملکرد سال ۹۵ و ۹۶ را دریافت کرده‌اند، ‌گفت: عده اندکی از مشمولان سهام عدالت که شماره شبای حساب خود را در دو بانک ملت و رفاه و کارگران اعلام کرده بودند از امروز (یکشنبه ۱۶ تیر ماه) سود سهام مشمولان در این دو بانک واریز می‌شود.

وی افزود: مشمولان سهام عدالت که در دو بانک ملت و رفاه شماره شبا اعلام کرده بودند از امروز به میزان ۱۶۲ میلیارد تومان سود سهام عدالت را به تعداد یک میلیون و ۷۵۰ هزار نفر مشمول سهام عدالت دریافت می‌کنند.

مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی تاکید کرد: تا امروز همه مشمولان سهام عدالت که شماره شبای حساب بانکی خود را به موقع اعلام کرده باشند سود عملکرد مربوط به سال ۹۵ و۹۶ را دریافت کردند که جمعیت آنها به ۴۱ و و نیم میلیون نفر می‌رسد و سود دریافتی همه آنها به حدود ۴ هزار میلیارد تومان بالغ می‌شود و امروز در واقع پرونده واریز سود سهام عدالت ۹۵-۹۶ بسته می‌شود.

به گفته سبحانی کسانی که تاکنون شماره شبای حساب بانکی خود را اعلام نکردند باید وارد سامانه سهام عدالت شده و شماره شبای مربوط به خود مشمول اعلام شود و بعد از یک فرایند راستی آزمایی سود سال‌های ۹۵ و ۹۶ به حساب آنها واریز خواهد شد.

حتما بخوانید:  سهام عدالت (راهنمای جامع استعلام سود و ثبت نام سهام عدالت)

طبقه بندی مشمولان سهام عدالت

وی گفت: مشمولان سهام عدالت در ۵ گروه طبقه‌بندی شدند که گروه تخفیف‌دار شامل  مشمولان کمیته امداد و بهزیستی به تعداد ۵.۸ میلیون نفر بودند که سود آنها به میزان ۸۶۰ میلیارد تومان قبلا واریز شده است. گروه دوم شامل مشمولان روستایی و عشایر به تعداد ۱۳ میلیون نفر که حدود هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان در دی ماه ۹۷ واریز شد. گروه سوم گروه کارگران فصلی و ساختمانی به تعداد ۵.۳ میلیون نفر و به مبلغ ۵۰۰ میلیارد تومان سود سهام عدالت خود را در اسفند ۹۷ دریافت کردند.

سبحانی افزود: گروه پنجم کارمندان دستگاه‌های اجرایی و بازنشستگان صندوق تامین اجتماعی و نیروهای مسلح که به تعداد ۶.۶ میلیون نفر و به مبلغ ۵۸۵ میلیارد تومان سود آنها از اسفند ماه واریز شد.

وی گفت:‌با واریز شدن سود سهام عدالت مشمولان در دو بانک ملت و رفاه از امروز پرونده سود سهام عدالت مربوط به عملکرد سال ۹۵ و۹۶ امروز بسته شد.

منبع: همشهری آنلاین

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
اعلان