یارانه معیشتی

زمان اعلام نتایج اعتراض به یارانه معیشتی

( آخرین به روزرسانی : 19/12/21 )

سخنگوی طرح کمک معیشتی گفت تا آخر دی ماه نتایج اعتراضات مشخص خواهد شد.
حسین میرزایی درباره بررسی اطلاعات بانکی متقاضیان دریافت یارانه معیشتی اظهار داشت کد ملی افراد متقاضی برای بانک مرکزی ارسال می‌شود و اطلاعات مالی آن‌ها بر اساس ۱۱ شاخص بانکی در ۵۰ گروه بررسی می‌شود.

وی افزود: این شاخص‌ها از جمله مانده اول و آخر سال تراکنش‌ها گردش حساب و امثال آن‌ها از سه سال قبل تا الان به صورت معدل بررسی می‌شود.

وی در پاسخ به پرسشی درباره حذف دریافت کنندگان یارانه نقدی بر اساس لیست دریافت کنندگان کمک معیشتی درباره بسته و هرچه غیر از آن مطرح شود شایعه است و کمک معیشتی ارتباطی با یارانه نقدی ندارد.

حتما بخوانید:  سامانه ثبت نام جاماندگان یارانه معیشتی دولت

میرزایی ادامه داد: اگر تصمیم جدیدی درباره یارانه نقدی اتخاذ شود قطعا از طریق سخنگوی دولت سازمان برنامه و بودجه یا دیگر مراجع اطلاع رسانی دولت اعلام خواهد شد.

وی درباره جاماندگان ثبت نام دریافت کمک معیشتی گفت برای افراد جامانده را مشخص کنیم کرد که برای دریافت بسته حمایتی معیشتی اطلاعات خود را ثبت کنند.

سخنگوی طرح معیشتی ادامه داد ما در ابتدا اول دی ماه را مشخص کردیم، اما با توجه به اینکه این اتفاق باید در پلیس بعلاوه ۱۰ انجام شود زمان نهایی و دقیق را اعلام خواهیم کرد.

وی در پایان گفت تا انتهای دی ماه نتایج اعتراضات مشخص خواهد شد و افرادی که مشمول دریافت بسته معیشتی تشخیص داده شوند این بسته برای آن‌ها واریز خواهد شد.

منبع: اقتصادنیوز

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 نظرات
0 پاسخهای موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ واکنش
پرطرفدارترین نظرات
1 نظر نویسندگان
اکبر شاهین نظرات اخیر
  مشترک  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اعلان
اکبر شاهین
کاربر
اکبر شاهین

باتوجه به اینکه وزارت رفاه اعلام میدارد که با کد #۶۳۶۹*بعلاوه کدملی را بفرستید اینجانب بیش از بیست باردر آذرماه ودی ماه طبق دستورفرستادم تاکنونجواب وکدی دریافت نکرده ام معلوم است که دولت مردم راسر کارگذاشته است