شناسایی شماره ناشناس‎ با مزاحم یاب پیشرفته

این روزها با افزایش تماس های ناشناس دغدغه بسیاری از افراد شناسایی این شماره ها شده است. اینکه این شماره برای کدام شخص یا شرکت و یا سازمانی است و اینکه آیا تماس مهمی را از دست داده ام یا خیر؟

حال آنکه افرادی سودجو نیز با تماس از خطوط بین الملل و یا خط تلفن اینترنتی باری خود درآمدزایی می کنند و افراد ناآگاه با تماس با این شماره ها متضرر می شوند.

با برنامه شماره یاب مزاحم یاب به راحتی می توانید به هویت شماره موبایل ها در تماس های از دست رفته پی ببرید.

تماس از تلفن های اینترنتی

در حوزه مخابرات شماره‌های ویژه‌ای وجود دارند که هزینه تماس با آنها بالاست، مثلا برخی از شماره‌های داخلی کشوری و استانی هستند که در صورت تماس با این شماره‌ها، علاوه بر هزینه مخابرات باید هزینه سرویس ارائه شده از سوی اپراتور مورد نظر پرداخت شود. به این معنا که این اپراتورها با شرکت‌های مخابرات قرارداد می‌بندند و بر مبنای مجوزهای لازم که از سوی برخی سازمان‌ها مانند آموزش و پرورش، وزارت فرهنگ و ارشاد و غیره دریافت می‌‌کنند، خدمات لازم را ارائه می‌دهند.

اپراتورهای موردنظر با تبلیغ خود در صدا و سیما، مطبوعات و یا حتی شبکه‌های اجتماعی کاری می‌کنند که مردم تماس گرفته و از آ‌ن‌ها مشاوره بگیرند.

نمونه های دیگر آنها با تهیه محتوا در زمینه های مختلف و بازاریابی محتوایی، افراد را برای تماس با آنها به عنوان کارشناسان آن حوزه ترغیب می کنند. مشاوره در زمینه سربازی، انواع وام ها، انواع استعلامات و ثبت نام برای دریافت خدمات دولتی از جمله آنهاست.

تماس از خطوط بین المللی

اخیرا افراد زیادی در ایران با تماس‌های تلفنی از شماره‌های خارجی با پیش‌شماره‌هایی نظیر ⁣+678 ، +960 و غیره مواجه شده‌اند. این تماس‌ها معمولا متعلق به کشورهای ⁣وانواتو، مالدیو و ماداگاسکار و غیره هستند که از طریق آنها با مخاطبین در کشورهای مختلف تماس گرفته می‌شود و هدف آنها محدود به ایران نیست.

افراد سودجو پس از ایجاد ارتباط و تماس تا حد امکان، مکالمه را طولانی می‌کنند تا از این طریق هزینه بیشتری از مشترکین دریافت کنند. شایان ذکر است که تعرفه‌ تماس‌های خارجی برای هر دقیقه علاوه بر هزینه‌های مخابراتی، بیش از ۱۰ هزار تومان و در داخل کشور ۳ هزار تومان است البته رقم‌ها متفاوت است.

در ابتدا توصیه می‌شود افراد شماره‌های مربوط به بستگان خود را که در خارج از کشور هستند، به صورت مشخص در فهرست مخاطبان خود ذخیره کنند تا در صورت مشاهده شماره‌ای ناشناس بتوانند به راحتی آن را رد کرده و در صورت مواجهه با این شماره‌ها، با آنها هیچ تماسی برقرار نکنند.

سرویس قطع تماس بین الملل همراه اول

این سرویس راهکاری مناسب برای جلوگیری از‌ سوء استفاده‌ برای کسانی است که نیازی به تماس بین الملل ندارند. تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول می توانند برای فعالسازی این سرویس، از کددستوری #1*2922*10* جهت ‌ایجاد محدودیت مکالمه بین الملل استفاده کنند. رفع محدودیت مکالمه بین الملل نیز با شماره گیری کددستوری #2*2922*10* انجام می‌شود.

شناسایی شماره تلفن های ناشناس

اگر از خطی ناشناس با شما تماس گرفته شد می توانید شماره تلفن را در برنامه مزاحم یاب چک کنید تا با خیال راحت با شماره مورد نظر تماس بگیرید. برنامه مزاحم یاب با میلیونها شماره می تواند به راحتی نام و نام خانوادگی فرد و اطلاعات تماس گیرنده را در اختیار شما قرار دهد این برنامه کاربردی در میان نمونه های ایرانی خود بی نظیر بوده و اطلاعات کاملی را از فرد تماس گیرنده در اختیار شما قرار می دهد.