سود سهام عدالت

سود سهام عدالت به دو میلیون سهامدار پرداخت نمی‌شود!

( آخرین به روزرسانی : 19/07/28 )

نماینده مردم شهربابک در مجلس گفت: به دو میلیون نفر از سهامداران علیرغم در دست داشتن برگه سهام عدالت و طی فرآیند عضویت در سازمان خصوصی‌سازی سود سهام پرداخت نمی‌شود.

به گزارش خبرنگاران ،علی اسدی کرم در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۶ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: تذکر اول من به وزیر امور اقتصاد و دارایی به دلیل عدم پرداخت سود سهام عدالت به دو میلیون نفر از سهامداران علیرغم در دست داشتن برگه سهام عدالت و طی فرآیند عضویت در سازمان خصوصی‌سازی است.

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تذکر دوم من به سرپرست وزارت آموزش و پرورش در خصوص پرداخت مطالبات فرهنگیان در اسرع وقت است تا انگیزه آنها کاسته نشود، حق‌التدریس معلمان از آبان ۹۷ تاکنون و پاداش بازنشستگان در سال ۹۷ نیز پرداخت نشده است.

وی افزود: کسورات جانبازان و مرخصی ذخیره بازنشستگان و همچنین اضافه کار اداری فرهنگیان تاکنون پرداخت نشده که بایستی توجه جدی به پرداخت مطالبات آنها داشته باشند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: به رئیس جمهور توصیه می‌کنم هر چه سریعتر وزیر آموزش و پرورش را به مجلس شورای اسلامی معرفی کند.

حتما بخوانید:  امکان تغییر شماره شبای مشمولان در سامانه سهام عدالت فراهم شد
حتما بخوانید:  سهام عدالت (راهنمای جامع استعلام سود و ثبت نام سهام عدالت)

منبع: ایسنا

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
اعلان