مهلت ثبت نام کارت سوخت تمدید شد

شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران اعلام کرد: مهلت ثبت نام کارت سوخت المثنی برای آن دسته از مالکان خودرو و موتورسیکلت فاقد کارت که از مرحله اول ثبت نام جا مانده اند، به مدت یک هفته تا شنبه اول دی ماه تمدید شد.

مهلت ثبت نام مرحله نخست کارت سوخت المثنی برای مالکان خودروهای فاقد کارت سوخت در 24 آذرماه به پایان رسید که در این مدت، بیش از 2 میلیون نفر اقدام به ثبت نام کارت سوخت کردند.

استفاده از کارت سوخت قرار است بزودی اجباری شود؛ بر این اساس مالکان خودروهای فاقد کارت سوخت طبق جدول زمانبندی تا اول دی ماه مهلت دارند تا نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

[irp posts="1290" name="استعلام عوارض خودرو و پرداخت عوارض خودرو"]

مالکان خودروهای فاقد کارت سوخت باید از طریق دفترهای پلیس+10، سامانه اینترنتی، نرم افزار خدمات دولت همراه و وارد کردن کد دستوری #4* در گوشی تلفن همراه، به طور رایگان نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

اکنون هر لیتر بنزین معمولی به صورت تک نرخی یک هزار تومان به فروش می‌رسد. در ماه های اخیر به علت افزایش نرخ دلار، اختلاف قیمت انواع سوخت در ایران و کشورهای همسایه به شدت افزایش یافته که این موضوع باعث رونق دوباره قاچاق شده است و همین امر دولت را بر آن داشته استفاده از کارت های سوخت را بار دیگر احیا کند.

اگر برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کرده‌اید وضعیت کارت سوختتان را می‌توانید به این طریق پیگیری کنید:

[irp posts="1340" name="پیگیری کارت سوخت"]

برای ثبت نام کارت سوخت می‌توانید به راحتی از طریق اپلیکیشن کارپرداز اقدام کنید:

 دانلود کارپرداز