ثبت نام وام طلاق

شرایط گرفتن وام ازدواج برای بار دوم

شرایط گرفتن وام ازدواج برای بار دوم

متداول‌ترین سوالات در ارتباط با وام ازدواج و ثبت نام وام ازدواج، پرسشی‌های راجع به شرایط گرفتن وام ازدواج برای بار دوم،نحوه ثبت‌نام وام ازدواج, مبلغ وام ازدواج برای بار دوم و نحوه ثبت نام وام طلاق است.

همه کسانی که در ازدواج اول خود وام ازدواج دریافت نکرده و از ازدواج دوم آن‌ها بیشتر از 24 ماه نگذشته باشد شرایط دریافت وام ازدواج را دارند.

به عبارتی اگر در ازدواج اول خود وام ازدواج دریافت کرده باشید. برای بار دوم  وام ازدواج به شما تعلق نمی‌گیرد.

اخیرا خبری از جانب مشاور مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران فراگیر شد با این مضمون که شرایط دریافت وام ازدواج برای بار دوم محدودیت سنی نداشته و صرفا مختص به جوانان  و ازدواج اولی ها نیست، و چنانچه شخصی بعد از جدایی و متارکه قصد ازدواج مجدد داشته باشد می تواند از وام ازدواج برای بار دوم استفاده کند.

البته در حال حاضر این ویژگی مختص به بانک قرض الحسنه مهر ایران بود و موضوع هم اصلا  ارتباطی با وام ازدواج ندارد. بلکه یک وام معمولی با سپرده‌گذاری است که نه تنها افراد مطلقه بلکه همه افراد می‌توانند از آن استفاده کنند.

[irp posts="2981" name="پرداخت وام ازدواج ۳۰ میلیونی سال ۹۸"]

شرایط وام ازدواج برای مطلقه ها

بانک قرض الحسنه مهر ایران در پی انتشار نادرست و تقطیع شده برخی اخبار در خصوص طرح تسهیلاتی پیوند مهر که منجر به سوءبرداشت و اشتباه در دریافت صحبت های مشاور مدیرعامل مهر اقتصاد شده توضیحاتی جهت رفع ابهام در رابطه با این خبر ارائه داد. طبق این توضیحات در واقع بانک مهر اقتصاد در ارتباط با شرایط وام ازدواج برای مطلقه ها  و ثبت نام وام ازدواج برای بار دوم سخن گفته است.

وام ازدواج

شرایط  ثبت نام وام ازدواج برای مطلقه ها که به نام وام طلاق نیز شهرت دارد به این صورت است که اگر شخصی تجربه شکست در زندگی مشترک را داشته و با تلاش و همت خود سعی در جبران شکست و تشکیل خانواده جدیدی دارند، چنانچه بتواند برای هدف خود پس انداز کند به عنوان یک مشتری برای طرح پیوند مهر در بانک جذب خواهد شد و از محل پس اندازهای شخص به خود فرد و دیگران، تسهیلات کمک هزینه ازدواج در قالب طرح پیوند مهر تعلق می گیرد.  شرایط وام ازدواج برای بار دوم به این صورت است و بدین ترتیب افراد می توانند برای مرتبه دوم از بانک تقاضای وام کنند.

برای ثبت نام وام طلاق و اطلاع از شرایط وام ازدواج برای مطلقه ها پیشنهاد می‌کنیم به  شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران  مراجعه کنید.

منبع: اقتصاد آنلاین و رکنا