استقبال از ارسال مجدد کارت‌های سوخت

شرکت پست: مالکان کارت‌های سوختی که کارت آن‌ها وارد باجه معطله شده است، می‌توانند برای دریافت کارت در نشانی موردنظر، درخواست توزیع مجدد بدهند.

به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، محسن وطن پرست ایجاد گزینه ارسال مجدد در سامانه رهگیری کارت سوخت سایت شرکت ملی پست را یادآور شد و افزود: متقاضیانی که کارت سوخت آن‌ها وارد باجه معطله شده است می‌توانند با انتخاب گزینه یادشده، ارسال مجدد کارت خود را درخواست کنند. به گفته وی، تاکنون درخواست ارسال مجدد تعدادی از کارت‌های سوخت جامانده در باجه‌های معطله دریافت شده و بخشی از آن‌ها به دلیل تکمیل فرایند درخواست، وارد چرخه ارسال شده است. او در خصوص مراحل درخواست مجدد توزیع کارت سوخت گفت: متقاضی پس از وارد کردن کد رهگیری ۲۰ رقمی (دریافت شده از سامانه epolice.ir) در سامانه http://newtracking.post.ir و مطلع شدن از اینکه کارت سوخت وارد باجه معطله شده است، می‌تواند روی گزینه "در صورتیکه مایل هستید تا مرسوله مجددا برای شما ارسال گردد" کلیک کند و در این بخش اطلاعات لازم را تکمیل کند تا در اولین فرصت درخواست وی بررسی و برای ارسال مجدد آن اقدام شود.

[irp posts="1340" name="پیگیری کارت سوخت"]

ارسال مجدد کارت‌های سوخت جامانده

مدیرکل مهندسی عملیات و راهبری سرویس افزود: ارسال مجدد کارت‌های سوخت جامانده به صورت پست پیشتاز انجام می‌شود. شماری از کارت‌های سوخت به دلیل حضور نداشتن مالک در نشانی ثبت شده، نقل مکان مالک، شناخته نشدن نشانی و خودداری از تحویل در نشانی اعلام شده، وارد باجه معطله دفاتر پستی می‌شود.

منبع: iribnews