ورود به سایت پاکاریم pakarim.com سامانه جذب داوطلب جهت فعالیت های جهادی و داوطلبانه مبارزه با کرونا

برای ورورد به سامانه پاکاریم به آدرس www.pakarim.com مراجعه کنید.

سامانه پاکاریم چیست؟

پای کار مردم باشیم! سامانه «پاکاریم» برای جذب داوطلبین از سراسر کشور و ساماندهی افراد جهت فعالیت های جهادی و داوطلبانه مبارزه با کرونا راه اندازی شده است.

به منظور برقراری تعاملی هدفمند بین جهادگران و مردم و هموطنان عزیزمان و زنده نگه داشتن اهداف معمار بزرگ انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و همچنین تاکیدات مستمر مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ و توسعه روحیه، امور و گسترش فرهنگ جهادی، و پس از فرمان رهبر حکیم انقلاب مبنی بر حضور جوانان و نیروهای جهادی برای مقابله با کرونا، عده‌ای از جهادگران قرارگاه جهادی امام رضا علیه‌السلام را بر آن داشت تا با راه‌اندازی سامانه پاکاریم، با شعار «همه باهم پای کار مردم» و با استفاده از تجربیات ارزشمند جهادگران و آن دسته از هموطنان داوطلب که برای خدمت‌رسانی آماده بودند اما نمی‌دانستند به کجا برای ثبت‌نام رجوع کنند این سامانه راه‌اندازی شود.

قرارگاه جهادی امام رضا علیه‌السلام از روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا در کشور، طبق وظیفه و تفکری که دارد در کنار مردم بوده است که شاخص‌ترین خدمت حمایت از مردم، تولیدکنندگان بیمارستانی و ماسک، توزیع مواد ضدعفونی‌کننده و همچنین حضور نیروهای کارآزموده و عادی در بیمارستان‌ها به عنوان کمک‌یار و خدمات‌رسان می‌باشد.

از این پس داوطلبان با هر نوع تخصص و مهارتی که دارند می‌توانند با مراجعه به سایت "www.pakarim.com سامانه جذب داوطلبان جهادی" نسبت به ثبت‌نام خود به عنوان نیروی داوطلب در میدان مبارزه با کرونا و در جهت حمایت از مردم و کادر پزشکی و درمان و همچنین خدمت و کمک رسانی متناسب با منطقه‌ای که زندگی می کنند و کاری که به انجام دادن آن علاقمند هستند مراجعه و در رویداد مورد نظر خود ثبت نام نمایند و منتظر تماس از سوی برگزارکنندگان باشند.

همچنین سازمان‌ها، نهادها، گروههای مردمی و جهادی فعال می‌توانند پروژه‌های جهادی در دست اقدام خود را در سامانه پاکاریم ثبت نام نموده و از دواطلبین جهادی که در سایت پاکاریم ثبت نام نموده‌اند با توجه به نوع پروژه جهادی که دارند دعوت به همکاری داشته باشند.

چگونه در سامانه پاکاریم ثبت نام کنیم؟

نیروهای موردنیاز برای خدمت در مشاغل مختلف در سایت پاکاریم و در صفحه اصلی سایت پیشنهاد شده است که با کلیک روی هر یک امکان ثبت نام فراهم شده است.

پاکاریم

پس از انتخاب حرفه و خدمت موردنظر و کلیک روی ثبت نام داوطلب فرم ثبت نام نمایش داده می شود. با پرکردن این فرم می توانید به عنوان داوطلب ثبت نام کنید.

پاکاریم