سود سهام عدالت

سود سهام عدالت در سال ۹۷

 طی ماه های اخیر محرز شدنمیزان سود سهام عدالت در سال ۹۷ دغدغه اکثر مشمولان و ثبت نام کنندگان سهام عدالت بوده است. به ویژه  کسانی که شماره حساب و شماره شبای خود را نیز در سامانه مشخص کرده و تایید آن را نیز دریافت کرده‌اند.

جدیدترین خبرها: واریز سود سهام عدالت روستاییان و عشایر

به عبارتی ثبت نام آنها به صورت قطعی انجام شده است. به گزارش تسنیم با وجود گمانه زنی‌هایی که از سال ۹۵ و با شروع رسمی طرح اقتصادی سهام عدالت تاکنون در رابطه با سود این طرح وجود داشته، جعفر سبحانی مشاور کل سازمان خصوصی سازی مجموع سود  تصویب شده جهت توزیع میان مشمولان سود سهام عدالت را مبلغی حدود ۵ هزار میلیارد پیش بینی کرده است. با توجه به اینکه سود سهام عدالت مشمولین وابسته به عملکرد شرکت های سرمایه پذیر بیشتر از ۳۸۰۰ میلیارد تومان است که نسبت به سال ۹۶ افزایش یافته است.

 

تاریخ واریز سود سهام عدالت در سال ۹۷

واریز سود سهام عدالت در سال جاری از ۱۱  اردیبهشت آغاز شده است. طبق گزارشات سارمان خصوصی سود سهام عدالت سال ۹۵ یکجا به حساب مشمولین واریز شده است.

منبع: باشکاه خبرنگاران جوان

بر همین اساس کسانی که  در بهمن و اسفند سال ۹۶ و ابتدای ۹۷ شماره شبای خود را در سامانه ثبت کرده و تاییدیه آن را دریافت کرده اند به تدریج سود سهام عدالت خود را دریافت خواهند کرد.

ضمن اینکه کسانی که شماره شبای خود را ثبت نکرده بودند  تا پایان مهر ۹۷ فرصت ثبت نام و درج شماره شبای در سامانه را داشته‌اند. گفته شده این مهلت تمدید نخواهد شد.

سود سهام عدالت ۱

بیشتر بخوانید: مالیات سهام عدالت متوفیان مشخص شد

 آن دسته از مشمولانی که تاکنون موفق به دریافت سود سهام عدالت نشده اند و جزو جاماندگان اعلام شماره شبا بوده‌اند باید جهت دریافت اطلاعات به سایت سهام عدالت مراجعه کنند و اخبار مرتبط با سهام عدالت، سود سهام عدالت و تاریخ واریز آن را از منابع رسمی کشور دنبال کنند. 

منبع: ایسنا

البته طبق آخرین اخبار سهام عدالت، دوره مجاز ثبت‌نام سهام عدالت از سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۴ بوده و بعد از آن ثبت‌نام جديد صورت نمی‌گیرد.

اینجا بخوانید: تکلیف کسانی که سهام عدالت ندارند چیست؟

مطالب مرتبط

5
دیدگاه بگذارید

avatar
3 نظرات
2 پاسخهای موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ واکنش
پرطرفدارترین نظرات
4 نظر نویسندگان
مونا صادقیعقیلمژگانشهره نظرات اخیر
  مشترک  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اعلان
شهره
کاربر
شهره

فقط سود سهام عدالت به کمیته و بهزیستی تعلق میگیره بقیه مردم پس چی

مژگان
کاربر
مژگان

من واقعا نمیدونم چی بگم سال تموم شد هنوز سهام عدالت ۹۷ منونریختن واقعاک .حداقل بگید ازکجا پرس وجوکنیم ببینیم کی میریزید

مونا صادقی
مدیر

سلام لطفا به این آدرس https://www.samanese.ir/reg.html مراجعه کنید و با استفاده از شماره ملی از واریز و عدم واریز سود سهام عدالت خود مطلع شوید.

عقیل
کاربر
عقیل

سلام
برای من تو سامانه زده ۲۳ دی واریز شده اما من که صورتحساب و چک میکنم هیچ واریزی انجام نشده
اینجور مواردو باید کجا پیگیری کنیم

مونا صادقی
مدیر

سلام. در صورت اطمینان از عدم واریز وجه تخصیصی، با شماره ۰۲۱۸۸۰۸۵۶۶۷ تماس بگیرید.