فرصت سه ماهه برای بخشودگی جرایم بیمه‌ای

سه ماه فرصت برای بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان خوش حساب

مدیرکل تامین‌اجتماعی استان زنجان گفت: کارفرمایان خوش‌حساب سه ماه فرصت دارند تا برای بخشودگی جرایم بیمه‌ای اقدام کنند.

مسعود علیاری مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان اظهار کرد: با توجه به نامگذاری سال 98 به عنوان سال رونق تولید و در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، کارفرمایان خوش‌حساب مدیون به تامین‌اجتماعی از تاریخ 13 خردادماه به مدت سه ماه فرصت دارند که برای بخشودگی جرایم اقدام کنند.

علیاری ادامه داد: بر اساس این طرح، واحدهای فعال تولیدی، صنعتی و معدنی که به طور غیر ارادی و به خاطر بروز حوادث غیرمترقبه، تحریم‌های اقتصادی و نوسان‌های ارزی با تعطیلی موقت یا رکود مواجه شده بودند، می‌توانند تحت شرایطی مشمول طرح بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان خوش‌حساب شده و با پرداخت بخشی از بدهی خود، مابقی را تقسیط کنند.

[irp posts="497" name="۴ روش مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی"]

وی افزود: سال گذشته نیز سازمان تامین‌اجتماعی طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش‌حساب را در راستای تحقق شعار اقتصادی مقاومتی، تولید، اشتغال، بهبود فضای کسب و کار، حمایت از تولید ملی و حمایت از واحدهای فعال تولیدی، صنعتی و معدنی اجرا کرد.

علیاری همچنین با تاکید بر اینکه سازمان تامین‌اجتماعی در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی در سطح کلان، تاثیرگذار و تاثیرپذیر است، تصریح کرد: امیدواریم که در راستای منویات مقام معظم رهبری و نام‌گذاری امسال، با افزایش اشتغال و تولید وضعیت منابع مالی این سازمان را بهبود بخشیم و خدمات مطلوب‌تری ارائه دهیم.

منبع: ایلنا