واریز سود سهام عدالت مشمولان دو بانک رفاه و ملت

تکلیف کسانی که سهام عدالت ندارند چیست؟

( آخرین به روزرسانی : 19/08/13 )

دوره مجاز ثبت‌ نام سهام عدالت از سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۴ بوده و پس‌ از آن ثبت‌نام  جديد صورت نمی‌گیرد و کسانی که سهام عدالت ندارند افرادی هستند که تاکنون پیش ثبت‌نام سهام عدالت را انجام نداده‌اند.

سهام عدالت در سال ۱۳۸۵ و باهدف توزیع عادلانه ثروت دولت بین قشرهای مختلف جامعه شکل گرفت. بر اساس این طرح ، قسمتی از سهام شرکت‌های دولتی معین، باید به قشرهای ضعیف و کم‌درآمد فروخته ‌شود.

طبق صحبت‌های رییس سازمان خصوصی‌سازی تاکنون ۴۹ میلیون و ۲۲۶ هزار و ۱۹۳نفر ثبت‌نام قطعی انجام داده‌اند و تا زمانی تا که ساماندهی ثبت‌نام‌شدگان قطعی انجام نشود، سازمان خصوصی‌سازی به فکر ثبت‌نام جدید نخواهد بود. چرا که قبل از ساماندهی این تعداد باز کردن فایل جدید ثبت‌نام سهام عدالت کار دشواری است.

حتما بخوانید:  سهام عدالت (راهنمای جامع استعلام سود و ثبت نام سهام عدالت)

بنابراین در حال حاضر امکان ثبت‌ نام  سهام عدالت افراد جامانده از ثبت‌نام کسانی که به هر دلیلی از ثبت‌نام سهام عدالت جامانده‌اند یا اینکه سهوا شناسایی نشده‌اند وجود ندارد. و افرادی که سهام عدالت ندارند باید منتظر اطلاعیه جدید جهت ثبت‌نام افراد جامانده از سهام عدالت باشند.

2
دیدگاه بگذارید

avatar
2 نظرات
0 پاسخهای موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ واکنش
پرطرفدارترین نظرات
2 نظر نویسندگان
بی نامبهروز نظرات اخیر
  مشترک  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اعلان
بی نام
کاربر
بی نام

این چه سهام عدالتیه که به یکی میدن به یکی نمیدن ، تو خونه ما به چهار نفر میدن به من نمیدن، سهام ناعدالته

بهروز
کاربر
بهروز

خوب یعنی ما چون به هر دلیلی مشکلات داشتیم و نتوانسته بودیم ثبت نام کنیم دیگه تو این دنیا جا نداریم.ما که کل عمرمون بیکار و بی پول بودیم این چند قرون هم برا دولت.